Komunikujte jasně a cíleně

Design každé části vaší vizuální prezentace a komunikace (ať už v tištěných, internetových nebo jiných mediích) je stejně zásadní jako sako či boty, které si denně vybíráte. Každý detail mluví za vás.

Naší specializací je navržení a vytvoření vaší nejlepší vizuální prezentace a komunikace vždy s přihlédnutím ke specifikům daného komunikačního kanálu.

Jak vás vidí jiní...

Image je základním stavebním kamenem při dlouhodobém konstruování vaší aktivní komunikace – například jedinec, o kterém je známo, že je notorický lhář, bude asi jen těžko přesvědčivě hájit svou věrohodnost. Platí to i opačně. Když celý život hájíte dobré mravy, je jasné, že s těmito hodnotami budete přistupovat i ke své práci či veřejné činnosti.

Samozřejmě i image je možné změnit, trvá to ale dlouho a je třeba svůj obraz opatrně transformovat nikoli ho rázně přebarvit „z šedivé na bílou“.

Každá krize má řešení

Nutnost použití krizové komunikace je nedílnou součástí komunikace jak s veřejností, tak s médii. Je to zpravidla velmi težká práce, ale je důležité si uvědomit, že je neodmyslitelnou součástí činnosti veřejně činné osoby, což pro politiky či jiné veřejně exponované osoby platí dvojnásob. Komunikovat v informační době je věc, která by pro moderního politika či jiného veřejného činitele 21. století měla být samozřejmostí.

Můžete si být jistí, že opravdu víme jak na to.

2k communication loni úspěšně prodala jí dlouhodobě budovanou obchodní značku Date2k Seznamovací agentuře Date2k s.r.o.. A od 1.1.2017 tak již nemá se seznamováním nic společného a vrácí se ke své původní činnosti - komunikaci, propagaci a marketingu.

Po dobu více než dvou let představovala značka Date2k a její úspěšné budování jednu z hlavních pracovní náplní 2k communication. Její prodej Seznamovací agentuře Date2k s.r.o se stal potvrzením skvěle odvedené práce a potvrdil kvality 2k communication v oblasti budování image, komunikace a prezentace firem na veřejnost, kvalitního PR a marketinfu. Seznamovací agentura Date2k na základě obchodní smlouvy mezi oběmi subjekty převzala veškeré závazky 2k communication (i ve vztahu k případným stávajícím klientů) a tudíž se 2k communication od 1.1.2017 již těší na nové klienty, jimž může věnovat maximální péči a úsilí. 
Detaily obchodní smlouvy včetně ceny prodeje obchodní značky se firmy, vzhledem k zachování obchodního tajemství, rozhodly veřejně neprezentovat, stejně jako název advokátní kanceláře, která ji připravila.   

© 2013-2018 2k communication s.r.o.