Komunikujte jasně a cíleně

Design každé části vaší vizuální prezentace a komunikace (ať už v tištěných, internetových nebo jiných mediích) je stejně zásadní jako sako či boty, které si denně vybíráte. Každý detail mluví za vás.

Naší specializací je navržení a vytvoření vaší nejlepší vizuální prezentace a komunikace vždy s přihlédnutím ke specifikům daného komunikačního kanálu.

Jak vás vidí jiní...

Image je základním stavebním kamenem při dlouhodobém konstruování vaší aktivní komunikace – například jedinec, o kterém je známo, že je notorický lhář, bude asi jen těžko přesvědčivě hájit svou věrohodnost. Platí to i opačně. Když celý život hájíte dobré mravy, je jasné, že s těmito hodnotami budete přistupovat i ke své práci či veřejné činnosti.

Samozřejmě i image je možné změnit, trvá to ale dlouho a je třeba svůj obraz opatrně transformovat nikoli ho rázně přebarvit „z šedivé na bílou“.

Každá krize má řešení

Nutnost použití krizové komunikace je nedílnou součástí komunikace jak s veřejností, tak s médii. Je to zpravidla velmi težká práce, ale je důležité si uvědomit, že je neodmyslitelnou součástí činnosti veřejně činné osoby, což pro politiky či jiné veřejně exponované osoby platí dvojnásob. Komunikovat v informační době je věc, která by pro moderního politika či jiného veřejného činitele 21. století měla být samozřejmostí.

Můžete si být jistí, že opravdu víme jak na to.

a pokuď patříte k této většině, můžeme být i Vaším partnerem. Věříme, že komunikační agentura 2K communication bude pro Vás tou pravou, ať již hledáte dobrého partnera pro péči o pověst vaší firmy či osobnosti, spolehlivý zdroj informací nebo klíč k efektivním postupům.

Váš úspěch bude stát na profesionálním a stabilním týmu odborníků, který pro Vás dokáže efektivní strategii nejen vymyslet, ale také ji pak realizovat.

2k communication loni úspěšně prodala jí dlouhodobě budovanou obchodní značku Date2k Seznamovací agentuře Date2k s.r.o.. A od 1.1.2017 tak již nemá se seznamováním nic společného a vrácí se ke své původní činnosti - komunikaci, propagaci a marketingu.

Obrovský kapitál v podobě neustávajícího zájmu bulvárního tisku dokázala využít při startu svého podnikání jedna z klíčových postav Věcí veřejných Kristýna Kočí, nyní Kristýna Mertlová.

© 2013-2018 2k communication s.r.o.