Komunikujte jasně a cíleně

Design každé části vaší vizuální prezentace a komunikace (ať už v tištěných, internetových nebo jiných mediích) je stejně zásadní jako sako či boty, které si denně vybíráte. Každý detail mluví za vás.

Naší specializací je navržení a vytvoření vaší nejlepší vizuální prezentace a komunikace vždy s přihlédnutím ke specifikům daného komunikačního kanálu.

Jak vás vidí jiní...

Image je základním stavebním kamenem při dlouhodobém konstruování vaší aktivní komunikace – například jedinec, o kterém je známo, že je notorický lhář, bude asi jen těžko přesvědčivě hájit svou věrohodnost. Platí to i opačně. Když celý život hájíte dobré mravy, je jasné, že s těmito hodnotami budete přistupovat i ke své práci či veřejné činnosti.

Samozřejmě i image je možné změnit, trvá to ale dlouho a je třeba svůj obraz opatrně transformovat nikoli ho rázně přebarvit „z šedivé na bílou“.

Každá krize má řešení

Nutnost použití krizové komunikace je nedílnou součástí komunikace jak s veřejností, tak s médii. Je to zpravidla velmi težká práce, ale je důležité si uvědomit, že je neodmyslitelnou součástí činnosti veřejně činné osoby, což pro politiky či jiné veřejně exponované osoby platí dvojnásob. Komunikovat v informační době je věc, která by pro moderního politika či jiného veřejného činitele 21. století měla být samozřejmostí.

Můžete si být jistí, že opravdu víme jak na to.

a pokuď patříte k této většině, můžeme být i Vaším partnerem. Věříme, že komunikační agentura 2K communication bude pro Vás tou pravou, ať již hledáte dobrého partnera pro péči o pověst vaší firmy či osobnosti, spolehlivý zdroj informací nebo klíč k efektivním postupům.

Váš úspěch bude stát na profesionálním a stabilním týmu odborníků, který pro Vás dokáže efektivní strategii nejen vymyslet, ale také ji pak realizovat.

© 2013-2018 2k communication s.r.o.